FDD12-15S4
FDD12-15S4 CHINFA ELECTRONICS
FDD12.pdf
Виробник: CHINFA ELECTRONICS
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 12W; Uin: 10÷36VDC; Uout: 15VDC; Iout: 800mA; FDD12
Type of converter: DC/DC
Power: 12W
Input voltage: 10...36V DC
Output voltage: 15V DC
Output current: 0.8A
Manufacturer series: FDD12
Body dimensions: 50.8x50.8x12mm
Efficiency: 80%
Operating temperature: -25...71°C
Protection: short circuit protection SCP
Insulation voltage: 1.5kV DC
на замовлення 89 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 12W; Uin: 10÷36VDC; Uout: 15VDC; Iout: 800mA; FDD12, Type of converter: DC/DC, Power: 12W, Input voltage: 10...36V DC, Output voltage: 15V DC, Output current: 0.8A, Manufacturer series: FDD12, Body dimensions: 50.8x50.8x12mm, Efficiency: 80%, Operating temperature: -25...71°C, Protection: short circuit protection SCP, Insulation voltage: 1.5kV DC.