FDD15-12S2
FDD15-12S2 CHINFA ELECTRONICS
FDD15.pdf
Виробник: CHINFA ELECTRONICS
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 12VDC; Iout: 1.25A; FDD15
Type of converter: DC/DC
Power: 15W
Input voltage: 18...36V DC
Output voltage: 12V DC
Output current: 1.25A
Manufacturer series: FDD15
Body dimensions: 50.8x50.8x12mm
Efficiency: 81%
Operating temperature: -10...51°C
Protection: short circuit protection SCP
Insulation voltage: 1.5kV DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 12VDC; Iout: 1.25A; FDD15, Type of converter: DC/DC, Power: 15W, Input voltage: 18...36V DC, Output voltage: 12V DC, Output current: 1.25A, Manufacturer series: FDD15, Body dimensions: 50.8x50.8x12mm, Efficiency: 81%, Operating temperature: -10...51°C, Protection: short circuit protection SCP, Insulation voltage: 1.5kV DC.