FDD25-12S1
FDD25-12S1 CHINFA ELECTRONICS
FDD25.pdf
Виробник: CHINFA ELECTRONICS
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 25W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 12VDC; Iout: 2.1A; FDD25
Power: 25W
Output voltage: 12V DC
Output current: 2.1A
Body dimensions: 50.8x50.8x12mm
Manufacturer series: FDD25
Protection: short circuit protection SCP
Operating temperature: -25...71°C
Efficiency: 86%
Input voltage: 9...18V DC
Insulation voltage: 1.5kV DC
Type of converter: DC/DC
на замовлення 45 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 25W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 12VDC; Iout: 2.1A; FDD25, Power: 25W, Output voltage: 12V DC, Output current: 2.1A, Body dimensions: 50.8x50.8x12mm, Manufacturer series: FDD25, Protection: short circuit protection SCP, Operating temperature: -25...71°C, Efficiency: 86%, Input voltage: 9...18V DC, Insulation voltage: 1.5kV DC, Type of converter: DC/DC.