FDFNY1-187(8)A
FDFNY1-187(8)A MULTICOMP PRO
3144867.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - FDFNY1-187(8)A - Steckhülse, FDFNY1, Flachsteckhülse, 4.75mm x 0.81mm, 0.187" x 0.032", 22 AWG, 18 AWG
tariffCode: 85369010
Isoliermaterial: Nylon (Polyamid)
rohsCompliant: YES
Flachsteckergröße - Metrisch: 4.75mm x 0.81mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Flachsteckergröße - Imperial: 0.187" x 0.032"
usEccn: EAR99
Leiterstärke (AWG), max.: 18AWG
Leiterquerschnitt CSA: 0.75mm²
euEccn: NLR
Klemmentyp: Flachsteckhülse
Isolatorfarbe: Rot
Leiterstärke (AWG), min.: 22AWG
Produktpalette: FDFNY1
productTraceability: No
Anschlussmaterial: Messing
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - FDFNY1-187(8)A - Steckhülse, FDFNY1, Flachsteckhülse, 4.75mm x 0.81mm, 0.187" x 0.032", 22 AWG, 18 AWG, tariffCode: 85369010, Isoliermaterial: Nylon (Polyamid), rohsCompliant: YES, Flachsteckergröße - Metrisch: 4.75mm x 0.81mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Flachsteckergröße - Imperial: 0.187" x 0.032", usEccn: EAR99, Leiterstärke (AWG), max.: 18AWG, Leiterquerschnitt CSA: 0.75mm², euEccn: NLR, Klemmentyp: Flachsteckhülse, Isolatorfarbe: Rot, Leiterstärke (AWG), min.: 22AWG, Produktpalette: FDFNY1, productTraceability: No, Anschlussmaterial: Messing, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).