FDFNY2-187(5)A
FDFNY2-187(5)A MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - FDFNY2-187(5)A - Steckhülse, FDFNY2, Flachsteckhülse, 4.75mm x 0.51mm, 0.187" x 0.02", 16 AWG, 14 AWG
rohsCompliant: YES
Flachsteckergröße - Metrisch: 4.75mm x 0.51mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Flachsteckergröße - Imperial: 0.187" x 0.02"
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leiterstärke (AWG), max.: 14AWG
Leiterquerschnitt CSA: 2.5mm²
euEccn: NLR
Klemmentyp: Flachsteckhülse
Isolatorfarbe: Blau
Leiterstärke (AWG), min.: 16AWG
Produktpalette: FDFNY2
productTraceability: No
Anschlussmaterial: Messing
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - FDFNY2-187(5)A - Steckhülse, FDFNY2, Flachsteckhülse, 4.75mm x 0.51mm, 0.187" x 0.02", 16 AWG, 14 AWG, tariffCode: 85369010, Isoliermaterial: Nylon (Polyamid), rohsCompliant: YES, Flachsteckergröße - Metrisch: 4.75mm x 0.51mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Flachsteckergröße - Imperial: 0.187" x 0.02", isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leiterstärke (AWG), max.: 14AWG, Leiterquerschnitt CSA: 2.5mm², euEccn: NLR, Klemmentyp: Flachsteckhülse, Isolatorfarbe: Blau, Leiterstärke (AWG), min.: 16AWG, Produktpalette: FDFNY2, productTraceability: No, Anschlussmaterial: Messing, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).