Продукція > KS TERMINALS > FDFNY2-187(8)A
FDFNY2-187(8)A
FDFNY2-187(8)A KS Terminals
KS_Terminals_FDFNY_A-3105602.pdf
Виробник: KS Terminals
Terminals Nylon-Fully, Female (A type), 16-14 AWG, .032 x .187
на замовлення 866 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - FDFNY2-187(8)A - Steckhülse, FDFNY2, Flachsteckhülse, 4.75mm x 0.81mm, 0.187" x 0.032", 16 AWG, 14 AWG, tariffCode: 85369095, Isoliermaterial: Nylon (Polyamid), rohsCompliant: YES, Flachsteckergröße - Metrisch: 4.75mm x 0.81mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Flachsteckergröße - Imperial: 0.187" x 0.032", usEccn: EAR99, Leiterstärke (AWG), max.: 14AWG, Leiterquerschnitt CSA: 2.5mm², euEccn: NLR, Klemmentyp: Flachsteckhülse, Isolatorfarbe: Blau, Leiterstärke (AWG), min.: 16AWG, Produktpalette: FDFNY2, productTraceability: No, Anschlussmaterial: Messing, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FDFNY2-187(8)A FDFNY2-187(8)A Виробник : MULTICOMP PRO 3144869.pdf Description: MULTICOMP PRO - FDFNY2-187(8)A - Steckhülse, FDFNY2, Flachsteckhülse, 4.75mm x 0.81mm, 0.187" x 0.032", 16 AWG, 14 AWG
tariffCode: 85369095
Isoliermaterial: Nylon (Polyamid)
rohsCompliant: YES
Flachsteckergröße - Metrisch: 4.75mm x 0.81mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Flachsteckergröße - Imperial: 0.187" x 0.032"
usEccn: EAR99
Leiterstärke (AWG), max.: 14AWG
Leiterquerschnitt CSA: 2.5mm²