FDU1040D-R36M=P3
FDU1040D-R36M=P3 Murata Electronics
fdu1040d_fdue1040d-606168.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 0.36uH 1.02mOhms 29A +/-20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук