FDV0618-H-2R2M=P3
FDV0618-H-2R2M=P3 Murata Electronics
product-1023642.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 2.2uH 34mOhms 5.3A +/-20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук