FDV1040-3R3M=P3
FDV1040-3R3M=P3 Murata Electronics
fdv1040-606147.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 3.3uH 11.5mOhm 11.2A +/-20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук