FDV1040-4R7M=P3
FDV1040-4R7M=P3 Murata Electronics
fdv1040-606147.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 4.7uH 14.3mOhms 9.6A +/-20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук