Продукція > MURATA ELECTRONICS > FDVE0630-H-2R2M=P3
FDVE0630-H-2R2M=P3
FDVE0630-H-2R2M=P3 Murata Electronics
reference_specification_FDVE0630-1102118.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 2726 2.2uH 20% 6.9A RDC=0.0162ohms
Написати відгук