FE100-20-T2
FE100-20-T2 Fox Electronics
4425490306258728fe.pdf
Виробник: Fox Electronics
Crystal 10MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 60Ohm 2-Pin CSMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук