Продукція > AVX > FE37L6A0226KA
FE37L6A0226KA
FE37L6A0226KA AVX
fe-776567.pdf
Виробник: AVX
Film Capacitors 700volts 22uF ESR5.5
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 22UF 10% 700VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 700V, Height - Seated (Max): 1.732" (44.00mm), Capacitance: 22 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.5 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 0.945" W (42.50mm x 24.00mm).
Інші пропозиції FE37L6A0226KA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FE37L6A0226KA FE37L6A0226KA Виробник : KYOCERA AVX 11fe.pdf Description: CAP FILM 22UF 10% 700VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 700V
Height - Seated (Max): 1.732" (44.00mm)
Capacitance: 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.5 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 0.945" W (42.50mm x 24.00mm)