FE37L6L0106KA
FE37L6L0106KA KYOCERA AVX
11fe.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 10UF 10% 1.1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 1.732" (44.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.5 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 0.945" W (42.50mm x 24.00mm)
на замовлення 169 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10UF 10% 1.1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 1.732" (44.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.5 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 0.945" W (42.50mm x 24.00mm).
Інші пропозиції FE37L6L0106KA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FE37L6L0106KA FE37L6L0106KA Виробник : KYOCERA AVX fe-3162600.pdf Film Capacitors 1100V 10uF 10% ESR=8 .5mOhm