FE37M6P0106KB
FE37M6P0106KB KYOCERA AVX
11fe.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 10UF 10% 1.2KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV)
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10UF 10% 1.2KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV), Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm).
Інші пропозиції FE37M6P0106KB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FE37M6P0106KB FE37M6P0106KB Виробник : KYOCERA AVX fe-3162600.pdf Film Capacitors 1200V 10uF ESR=8