FE52N6L0206KB
FE52N6L0206KB KYOCERA AVX
11fe.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 20UF 10% 1.1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Capacitance: 20 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.5 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 20UF 10% 1.1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Capacitance: 20 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.5 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Інші пропозиції FE52N6L0206KB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FE52N6L0206KB FE52N6L0206KB Виробник : Kyocera AVX fe-3162600.pdf Film Capacitors 1100v 20uF ESR=8.5