Продукція > SAMTEC INC. > FEDP-16-20.0-LU-LU-1
FEDP-16-20.0-LU-LU-1 Samtec Inc.
FEDP-16-20.0-LU-LU-1
Виробник: Samtec Inc.
Description: 0.50 MM HIGH-SPEED EDGE CARD CAB
Packaging: Bulk
Connector Type: Card Edge to Card Edge
Color: Blue, Individual
Length: 1.67' (508.00mm)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 80
Number of Rows: 1
Cable Termination: IDC
Pitch - Connector: 0.020" (0.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.50 MM HIGH-SPEED EDGE CARD CAB, Packaging: Bulk, Connector Type: Card Edge to Card Edge, Color: Blue, Individual, Length: 1.67' (508.00mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 80, Number of Rows: 1, Cable Termination: IDC, Pitch - Connector: 0.020" (0.50mm).