FERD30H100SH
FERD30H100SH STMicroelectronics
ferd30h100s-954775.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Rectifiers RECTIFIER
на замовлення 3268 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE FERD 100V 30A IPAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: FERD (Field Effect Rectifier Diode), Current - Average Rectified (Io): 30A, Supplier Device Package: IPAK (TO-251), Operating Temperature - Junction: 175°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V.
Інші пропозиції FERD30H100SH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FERD30H100SH FERD30H100SH Виробник : STMicroelectronics en.DM00282135.pdf Description: DIODE FERD 100V 30A IPAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Current - Average Rectified (Io): 30A
Supplier Device Package: IPAK (TO-251)
Operating Temperature - Junction: 175°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V