FES10241CA
FES10241CA Fostoria
Виробник: Fostoria
Description: TPI FOSTORIA SALAMANDER HEATER P
Packaging: Box
Voltage: 240V
Material: Steel
Height: 39"
Approval Agency: cETLus
Part Status: Active
Protection Features: High Limit Thermal Cutout Switch, Yellow Color and Screened Openings
Current Rating (Amps): 42
Depth: 21"
Length (Inches): 27
BTU's: 34130
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TPI FOSTORIA SALAMANDER HEATER P, Packaging: Box, Voltage: 240V, Material: Steel, Height: 39", Approval Agency: cETLus, Part Status: Active, Protection Features: High Limit Thermal Cutout Switch, Yellow Color and Screened Openings, Current Rating (Amps): 42, Depth: 21", Length (Inches): 27, BTU's: 34130.