FEWS-1215A20T
FEWS-1215A20T Diwell Electronics
FEW.pdf
Виробник: Diwell Electronics
Description: DC DC CONVERTER 15V 20W
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 1.333A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 20W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 1.333A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.