Продукція > ENERDOOR > FF0002301P60979
FF0002301P60979
FF0002301P60979 Enerdoor
finff_480vac_datasheet_0319en.pdf
Виробник: Enerdoor
Description: LINE REACTOR 480V 1.6A
Packaging: Bulk
Accessory Type: AC Line Reactor
Specifications: 480V, 559W, 1.6A
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE REACTOR 480V 1.6A, Packaging: Bulk, Accessory Type: AC Line Reactor, Specifications: 480V, 559W, 1.6A, Part Status: Active.