Продукція > ENERDOOR > FF000P202000995
FF000P202000995
FF000P202000995 Enerdoor
finff_480vac_datasheet_0319en.pdf
Виробник: Enerdoor
Description: LINE REACTOR 480V 200A
Packaging: Bulk
Accessory Type: AC Line Reactor
Specifications: 480V, 111.9kW, 200A, 0.2mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE REACTOR 480V 200A, Packaging: Bulk, Accessory Type: AC Line Reactor, Specifications: 480V, 111.9kW, 200A, 0.2mH.