Продукція > ENERDOOR > FF020P101P10831
FF020P101P10831
FF020P101P10831 Enerdoor
finff_480vac_datasheet_0319en.pdf
Виробник: Enerdoor
Description: LINE REACTOR 480V 1.1A
Packaging: Bulk
Accessory Type: AC Line Reactor
Specifications: 480V, 373W, 1.1A, 20.1mH
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE REACTOR 480V 1.1A, Packaging: Bulk, Accessory Type: AC Line Reactor, Specifications: 480V, 373W, 1.1A, 20.1mH, Part Status: Active.