Продукція > ENERDOOR > FF02P0100110833
FF02P0100110833
FF02P0100110833 Enerdoor
finff_230vac_datasheet_0319en.pdf
Виробник: Enerdoor
Description: LINE REACTOR 230V 11A
Packaging: Bulk
Accessory Type: AC Line Reactor
Specifications: 230V, 2.2kW, 11A, 2.01mH
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE REACTOR 230V 11A, Packaging: Bulk, Accessory Type: AC Line Reactor, Specifications: 230V, 2.2kW, 11A, 2.01mH, Part Status: Active.