Продукція > ENERDOOR > FF0P10604151855
FF0P10604151855
FF0P10604151855 Enerdoor
finff_480vac_datasheet_0319en.pdf
Виробник: Enerdoor
Description: LINE REACTOR 480V 414A
Packaging: Bulk
Accessory Type: AC Line Reactor
Specifications: 480V, 223.7kW, 414A, 0.106mH
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE REACTOR 480V 414A, Packaging: Bulk, Accessory Type: AC Line Reactor, Specifications: 480V, 223.7kW, 414A, 0.106mH, Part Status: Active.