Продукція > ENERDOOR > FF0P26301050976
FF0P26301050976
FF0P26301050976 Enerdoor
finff_230vac_datasheet_0319en.pdf
Виробник: Enerdoor
Description: LINE REACTOR 230V 105A
Packaging: Bulk
Accessory Type: AC Line Reactor
Specifications: 230V, 26.1kW, 105A, 0.263mH
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE REACTOR 230V 105A, Packaging: Bulk, Accessory Type: AC Line Reactor, Specifications: 230V, 26.1kW, 105A, 0.263mH.