Продукція > ENERDOOR > FF0P75800141296
FF0P75800141296
FF0P75800141296 Enerdoor
finff_230vac_datasheet_0319en.pdf
Виробник: Enerdoor
Description: LINE REACTOR 230V 14A
Packaging: Bulk
Accessory Type: AC Line Reactor
Specifications: 230V, 3.7kW, 14A, 0.758mH
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE REACTOR 230V 14A, Packaging: Bulk, Accessory Type: AC Line Reactor, Specifications: 230V, 3.7kW, 14A, 0.758mH, Part Status: Active.