FF10M70000S0A5
FF10M70000S0A5 NextGen Components
FF10M70000S0A5.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1412 (3531 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm)
Impedance: 330Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 3dB
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 280 kHz
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1412 (3531 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm), Impedance: 330Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10.7MHz Center, Insertion Loss: 3dB, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Bandwidth: 280 kHz.