FFE1070MS10RBL
FFE1070MS10RBL TDK Corporation
FFE_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CER FILTER 10.7MHZ BAND PASS
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 3-SIP, 2.50mm pitch
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.315" L x 0.157" W (8.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 7dB
Height (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 180 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER FILTER 10.7MHZ BAND PASS, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 3-SIP, 2.50mm pitch, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.315" L x 0.157" W (8.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 10.7MHz Center, Insertion Loss: 7dB, Height (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Obsolete, Bandwidth: 180 kHz.