FFLB6A0387K--
FFLB6A0387K-- KYOCERA AVX
fflb.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 380UF 10% 680VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - DC: 680V
Height - Seated (Max): 3.898" (99.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 380 µF
Size / Dimension: 3.858" Dia (98.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 380UF 10% 680VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - DC: 680V, Height - Seated (Max): 3.898" (99.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 380 µF, Size / Dimension: 3.858" Dia (98.00mm).