FFLB6N0107K--
FFLB6N0107K-- KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 100UF 10% 1.9KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - DC: 1900V (1.9kV)
Height - Seated (Max): 5.787" (147.00mm)
Capacitance: 100 µF
Size / Dimension: 3.858" Dia (98.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 100UF 10% 1.9KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - DC: 1900V (1.9kV), Height - Seated (Max): 5.787" (147.00mm), Capacitance: 100 µF, Size / Dimension: 3.858" Dia (98.00mm).