FFLI6B0687K--
FFLI6B0687K-- Kyocera AVX
ffli-3162532.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Film Capacitors 800v 680uF Male Thread
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 680UF 10% 800VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.260" (32.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 6.181" (157.00mm), Capacitance: 680 µF, Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm).
Інші пропозиції FFLI6B0687K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLI6B0687K-- FFLI6B0687K-- Виробник : KYOCERA AVX ffli.pdf Description: CAP FILM 680UF 10% 800VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.260" (32.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 6.181" (157.00mm)
Capacitance: 680 µF
Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm)