FFLI6B1607K--
FFLI6B1607K-- KYOCERA AVX
ffli-3162532.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 800V 1600uF 10%
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1600UF 10% 800VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.969" (50.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 7.165" (182.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1600 µF, Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLI6B1607K-- FFLI6B1607K-- Виробник : KYOCERA AVX ffli.pdf Description: CAP FILM 1600UF 10% 800VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.969" (50.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 7.165" (182.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1600 µF
Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm)