FFLI6B3007K--
FFLI6B3007K-- KYOCERA AVX
ffli.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 3000UF 10% 800VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.969" (50.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 13.465" (342.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3000 µF
Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm)
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 3000UF 10% 800VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.969" (50.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 13.465" (342.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3000 µF, Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLI6B3007K-- FFLI6B3007K-- Виробник : KYOCERA AVX ffli-3162532.pdf Film Capacitors 800V 3000uF 10%