FFLI6Q0607K--
FFLI6Q0607K-- KYOCERA AVX
ffli-3162532.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 1400V 600uF 10%
на замовлення 7 шт:
термін постачання 368-377 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 600UF 10% 1.4KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.969" (50.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1400V (1.4kV), Height - Seated (Max): 7.165" (182.00mm), Capacitance: 600 µF, Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLI6Q0607K-- FFLI6Q0607K-- Виробник : KYOCERA AVX ffli.pdf Description: CAP FILM 600UF 10% 1.4KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.969" (50.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1400V (1.4kV)
Height - Seated (Max): 7.165" (182.00mm)
Capacitance: 600 µF
Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FFLI6Q0607K-- FFLI6Q0607K-- Виробник : AVX ffli-776583.pdf Film Capacitors 1400volts 600uF 10%