FFLI6U0157K--
FFLI6U0157K-- KYOCERA AVX
ffli.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 150UF 10% 1.15KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.260" (32.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1150V (1.15kV)
Height - Seated (Max): 4.213" (107.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Size / Dimension: 2.953" Dia (75.00mm)
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 150UF 10% 1.15KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.260" (32.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1150V (1.15kV), Height - Seated (Max): 4.213" (107.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Size / Dimension: 2.953" Dia (75.00mm).
Інші пропозиції FFLI6U0157K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLI6U0157K-- FFLI6U0157K-- Виробник : AVX ffli-776583.pdf Film Capacitors 1200v 150uF Male Threaded