FFLR6B0108KJE
FFLR6B0108KJE Kyocera AVX
AVX_FFLR-3162615.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Film Capacitors 800V 1KuF 1.8mOhm Female Thred +/-10%
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLR6B0108KJE FFLR6B0108KJE Виробник : KYOCERA AVX FFLR_Series_DS.pdf Description: CAP FILM 1000UF, 800VDC