FFLR6C0188KJE
FFLR6C0188KJE KYOCERA AVX
FFLR_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 1800UF, 900VDC
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 900V 1800uF .8mOhm Female Thred +/-10%.
Інші пропозиції FFLR6C0188KJE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLR6C0188KJE FFLR6C0188KJE Виробник : Kyocera AVX MediumPowerFilm-1927948.pdf Film Capacitors 900V 1800uF .8mOhm Female Thred +/-10%