FFLR6K0168KJE
FFLR6K0168KJE Kyocera AVX
MediumPowerFilm-1927948.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Film Capacitors 1KV 1600uF 1.5mOhm Female Thred +/-10%
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1600UF, 1000VDC, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.969" (50.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 9.134" (232.00mm), Capacitance: 1600 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5 MOhms, Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm).
Інші пропозиції FFLR6K0168KJE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLR6K0168KJE FFLR6K0168KJE Виробник : KYOCERA AVX FFLR_Series_DS.pdf Description: CAP FILM 1600UF, 1000VDC
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.969" (50.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 9.134" (232.00mm)
Capacitance: 1600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5 MOhms
Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm)