FFLR6L0228K--
FFLR6L0228K-- KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 1100V 2200uF 1.2mOhm Male Thred +/-10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук