FFLR6Q0108KJE
FFLR6Q0108KJE Kyocera AVX
MediumPowerFilm-1927948.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Film Capacitors 600V 1KuF 1mOhm Female Thred +/-10%
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLR6Q0108KJE FFLR6Q0108KJE Виробник : KYOCERA AVX FFLR_Series_DS.pdf Description: CAP FILM 1000UF, 600VDC