FFLR6R0517KJE
FFLR6R0517KJE KYOCERA AVX
FFLR_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 510UF, 1500VDC
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.969" (50.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 6.181" (157.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 510 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8 MOhms
Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm)
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 510UF, 1500VDC, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.969" (50.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 6.181" (157.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 510 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8 MOhms, Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm).
Інші пропозиції FFLR6R0517KJE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLR6R0517KJE FFLR6R0517KJE Виробник : Kyocera AVX MediumPowerFilm-1927948.pdf Film Capacitors 1500V 510uF 1.8mOhm Female Thred +/-10%