FFLR6V0477KJE
FFLR6V0477KJE KYOCERA AVX
FFLR_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 470UF, 1300VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1300V 470uF 1.5mOhm Female Thred +/-10%.
Інші пропозиції FFLR6V0477KJE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLR6V0477KJE FFLR6V0477KJE Виробник : Kyocera AVX MediumPowerFilm-1927948.pdf Film Capacitors 1300V 470uF 1.5mOhm Female Thred +/-10%