Продукція > SAMTEC > FFMD-05-D-13.00-01-L
FFMD-05-D-13.00-01-L SAMTEC
ffmd-mkt.pdf ffmd.pdf
Виробник: SAMTEC
Category: Cables IDC
Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC plug,both sides; 330.2mm
Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors
Cable/adapter structure: both sides; IDC plug
Tape pitch: 0.64mm
Contacts pitch: 1.27mm
Number of cores: 10
Number of pins: 2x 10
Cable length: 330.2mm
Cable structure: 10x30AWG
Insulation colour: grey
Shield structure: unshielded
Contact plating: selectively gold plated
Manufacturer series: Tiger Eye™
Cable length - inch: 13"
Core diameter: 30AWG
Contact material: phosphor bronze
Kind of core: Cu; tinned
Insulator material: PVC
Написати відгук
Category: Cables IDC, Description: Ribbon cable with IDC connectors; IDC plug,both sides; 330.2mm, Type of connection cable: ribbon cable with IDC connectors, Cable/adapter structure: both sides; IDC plug, Tape pitch: 0.64mm, Contacts pitch: 1.27mm, Number of cores: 10, Number of pins: 2x 10, Cable length: 330.2mm, Cable structure: 10x30AWG, Insulation colour: grey, Shield structure: unshielded, Contact plating: selectively gold plated, Manufacturer series: Tiger Eye™, Cable length - inch: 13", Core diameter: 30AWG, Contact material: phosphor bronze, Kind of core: Cu; tinned, Insulator material: PVC.