Продукція > SAMTEC INC. > FFMD-10-D-11.85-01
FFMD-10-D-11.85-01 Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: .050 CABLE PLUG
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug to Plug
Contact Finish: Tin
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.988' (300.99mm, 11.85")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 20
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .050 CABLE PLUG, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug to Plug, Contact Finish: Tin, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.988' (300.99mm, 11.85"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 20, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm), Part Status: Active.