Продукція > FERROCORE > FFP19X12X6.5
FFP19X12X6.5
FFP19X12X6.5 FERROCORE
ffp.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Ferrites for cables
Description: Core: ferrite; 28AWG; 34Ω; A: 19mm; B: 12mm; C: 6.5mm; D: 13.5mm; FFP
Wire size: 28AWG
Type of core: ferrite
Manufacturer series: FFP
Ferrite application: for fast digital data transmision; for flat cable
Core material: Ni-Zn ferromagnetic
Tape pitch: 1.27mm
E dimension: 1.5mm
B dimension: 12mm
C dimension: 6.5mm
D dimension: 13.5mm
A dimension: 19mm
Number of cores: 10
Impedance at 25MHz: 34Ω
Impedance at 100MHz: 98Ω
на замовлення 567 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrites for cables, Description: Core: ferrite; 28AWG; 34Ω; A: 19mm; B: 12mm; C: 6.5mm; D: 13.5mm; FFP, Wire size: 28AWG, Type of core: ferrite, Manufacturer series: FFP, Ferrite application: for fast digital data transmision; for flat cable, Core material: Ni-Zn ferromagnetic, Tape pitch: 1.27mm, E dimension: 1.5mm, B dimension: 12mm, C dimension: 6.5mm, D dimension: 13.5mm, A dimension: 19mm, Number of cores: 10, Impedance at 25MHz: 34Ω, Impedance at 100MHz: 98Ω.