Продукція > ENERDOOR > FFP566300651951
FFP566300651951
FFP566300651951 Enerdoor
finff_480vac_datasheet_0319en.pdf
Виробник: Enerdoor
Description: LINE REACTOR 480V 65A
Packaging: Bulk
Accessory Type: AC Line Reactor
Specifications: 480V, 37.3kW, 65A, 0.5663mH
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE REACTOR 480V 65A, Packaging: Bulk, Accessory Type: AC Line Reactor, Specifications: 480V, 37.3kW, 65A, 0.5663mH, Part Status: Active.