FFPF10F150S
FFPF10F150S ON
ffpf10f150s-244019.pdf
Код товару: 139465
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: ON
Корпус: TO-220F-2L
Uзвор., V: 1500 V
Iвипр., A: 10 A
Монтаж: THT
Падіння напруги Vf: 1,6 V
у наявності 15 шт:
9 шт - склад
4 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Написати відгук
Інші пропозиції FFPF10F150S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFPF10F150S Виробник : onsemi DPR TO220F2L PN 10A 1500V
товару немає в наявності
З цим товаром купують
470uF 16V ECR 8x12mm (ECR471M16B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
Код товару: 2938
1 Додати до обраних Обраний товар
ECR_081225.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 470 µF
Номін.напруга: 16 V
Серія: ECR
Тип: загального призначення підходять для автоматичної установки мініатюрні з температурою 85С
Темп.діап.: -40...+85°C
Габарити: 8х12mm
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
47uF 50V EXR 6,3x11mm (low imp.) (EXR470M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
EXR_080421.pdf
Виробник: Hitano
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 6х11mm
Мінімальне замовлення: 8
10 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-10KR-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
SMD резистори > 1206
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
Мінімальне замовлення: 100
30 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-30K-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
SMD резистори > 1206
Номінал: 30 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
35 шт - РАДІОМАГ-Львів
701 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 100
BC557B
BC556,BC557.pdf
BC557B
Виробник: NXP
Транзистори > Біполярні PNP
Корпус: TO-92
fT: 100 MHz
Uке, В: 45 V
Uкб, В: 50 V
Iк, А: 0,1 A