Продукція > SAMTEC INC. > FFSD-04-D-03.50-01
FFSD-04-D-03.50-01 Samtec Inc.
ffsd.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.292' (88.90mm, 3.50")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 8
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.292' (88.90mm, 3.50"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 8, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm).