Продукція > SAMTEC INC. > FFSD-05-D-09.50-01-N
FFSD-05-D-09.50-01-N
FFSD-05-D-09.50-01-N Samtec Inc.
ffsd-xx-x-xx.xx-01-x-x-xxx-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CABLE ASSEM .05" 10POS 9.50"
Features: Polarizing Key
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.792' (241.30mm, 9.50")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CABLE ASSEM .05" 10POS 9.50", Features: Polarizing Key, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.792' (241.30mm, 9.50"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.025" (0.64mm), Pitch - Connector: 0.050" (1.27mm), Part Status: Active.